apex™

Autorska technologia chroniona patentem

Przedstawiamy rewolucyjną technologię apex™

Kiedy uszczelnisz miniaturowy głośnik w kanale słuchowym, powietrze w jego wnętrzu zostanie uwięzione. Podczas gdy głośnik wytwarza dźwięk, powoduje ruch powietrza, tym samym narażając  bębenek słuchowy na nadmierną pracę. Nacisk wywierany na bębenek powoduje zmęczenie ucha, znane również jako zmęczenie słuchacza.

Za pomocą pneumatycznie interaktywnego odpowietrznika technologia apex Air Pressure Exchange zmniejsza to ciśnienie. Dzięki apex brzmienie ulega dramatycznej poprawie w całym spektrum, scena dźwiękowa jest rozleglejsza niż kiedykolwiek wcześniej, a dodatkowo jest to wszechstronna technologia, pozwalająca na wybór poziomów izolacji, jednocześnie minimalizując zmęczenie ucha.

Stworzony do działania.

Za każdym razem.

Pneumatycznie interaktywny odpowietrznik jest inteligentnie zlokalizowany, aby zapobiec gromadzeniu się zanieczyszczeń i znacząco minimalizować hałas powodowany przez wiatr.

Stworzony dla najbardziej wymagających użytkowników, wewnętrzna konstrukcja modułu została pieczołowicie wykonana, aby była trwała i praktycznie bezobsługowa.

Przejmij kontrolę nad dźwiękiem.

Moduły apex oferują dwa poziomy izolacji: -20dB (apex m20) i -15dB (apex m15), jednocześnie uwalniając ciśnienie powietrza z zamkniętego kanału słuchowego. Teraz możesz usłyszeć dokładnie to, co chcesz usłyszeć.

Łatwe do wymiany dla zaspokojenia różnych gustów.

Moduł apex został zaprojektowany z myślą o łatwości użytkowania podczas jego instalacji lub wymiany. Jeśli posiadasz wiele modułów, możesz łatwo wybierać pomiędzy poziomami izolacji i charakterystykami brzmienia.